XXIX NIEDZIELA ROKU — 17.10.2021 r.

  1. W liturgii niedzielnej msze św. sprawujemy: w kościele parafialnym pw. św. Antoniego: 8:30 i 12.00, a w kościele pw. Św. Jana Pawła II: 8.30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 i 19:30. Przeżywamy dziś niedzielę misyjną. Będziemy mogli wspomóc działalność misyjną Kościoła przez modlitwę i ofiarę do puszki.
  2. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcamy w dni powszednie tygodnia, do udziału w codziennej Mszy św. o godz. 18:00 połączonej z nabożeństwem różańcowym o 18:30. Dzieci mają osobno różaniec w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki października o godz. 17:00. Młodzież zapraszamy na różaniec z dorosłymi bądź z dziećmi. W niedziele październikowe różaniec o godz. 17:30.
  3. W piątek, 22.10 będziemy obchodzić liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II, który patronuje naszej nowej świątyni. O godz. 17.30 różaniec, a 18.00 zostanie oprawiona uroczysta Msza św. której będzie przewodniczył ks. Biskup Henryk Wejman, na którą zapraszamy grupy, wspólnoty, kandydatów do bierzmowania i wszystkich parafian.
  4. Na stoliku z gazetami są wyłożone karty wypominkowe, na których piszemy imiona naszych zmarłych i zaznaczamy ulicę zamieszkania osoby proszącej o tę modlitwę. Za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych modlimy się codziennie, od 2 do 27 listopada, o godz. 17:30. Mieszkańców z poszczególnych ulic zapraszamy w kolejne dni tygodnia, według planu, który zostanie podany w ogłoszeniach parafialnych w niedzielę, 24 października 2021 r.
    Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych sprawujemy przez cały rok, w ostatni piątek miesiąca o godz. 18:00, Mszę św. Ofiary składane wraz z wypominkami będą przeznaczone na budowę naszej nowej świątyni.
  5. Caritas Parafialny prosi o pomoc w zebraniu trwałych produktów żywnościowych dla naszych podopiecznych, które możemy ofiarować do przygotowanego kosza przy stoliku z gazetami w kościele parafialnym lub przy wyjściu w kościele pw. św. Jana Pawła II.
  6. Solenizantom i Jubilatom nowego tygodnia życzymy wszelkiego Bożego błogosławieństwa. Za dobroć, modlitwę, ofiary duchowe i materialne przekazywane na cele parafialne, wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wspierają dzieło budowy i wystroju nowego kościoła, a także na Dzieło Nowego Tysiąclecia, wyrażamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.

Zobacz:

INTENCJE MSZALNE