IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 21.04.2024 r.

8:30 – † PAULINA, JÓZEF, FRANCISZEK, JAN CHODOR │ JP II – † BENEDYKT MAŚLIŃSKI – GR. 21

10:00 – O BOŻE BŁOG, OCHRONĘ OD ZŁEGO ORAZ OPIEKĘ M. BOŻEJ I ŚW. JÓZEFA DLA RODZINY DOSKONAŁYCH

11:30 – † GRAŻYNA KAPLEWSKA, HELENA, WŁADYSŁAW, ANDRZEJ I BOGDAN

12:00 – W 40 R. ZAW. SAKR. MAŁŻ. Z PODZIĘKOWANIEM ZA OTRZYMANE ŁASKI ORAZ Z PROŚBĄ O BOŻE BŁ. NA DALSZE LATA ŻYCIADLA KRYSTYNY I JANA

13:00 – O BOŻE BŁOG. I ZDROWIE DLA WNUKÓW MATEUSZA, ADAMA, FRANCISZKA ORAZ O POMYŚLNE ZDANIE MATURY PRZEZ MATEUSZA

18:00 – † MAREK – 1 R. ŚM.

19:30 – † GABRIEL SEWERYN


PONIEDZIAŁEK – 22.04.2024 r.

7:00 – † BENEDYKT MAŚLIŃSKI – GR. 22

18:00 – 1. ZA WSTAW. ŚW. RITY O BOŻE BŁOG. I DARY DUCHA ŚW. ORAZ POMOC W TRUDNYCH SPRAWACH DLA URSZULI MRUGACZ;
2. DZIĘKCZYNNA ZA WSZELKIE ŁASKI I OPIEKĘ ŚW. ANTONIEGO DLA RODZINY MARII


WTOREK – 23.04.2024 r.

7:00 – † WOJCIECH WIŚCICKI

18:00 – 1. O BOŻE BŁOG, OPIEKĘ M. BOŻEJ I PATRONA ŚW. WOJCIECHA I DARY DUCHA ŚW. DLA WOJCIECHA;
2. † BENEDYKT MAŚLIŃSKI – GR. 23


ŚRODA – 24.04.2024 r.

7:00 – † BENEDYKT MAŚLIŃSKI – GR. 24

18:00 – 1. † GRZEGORZ KOWALSKI;
2. † WINCENTY PRÓCHENKO, MAREK I MARCIN ORAZ ZM. Z RODZ. PRÓCHENKO I PIĄTKÓW


CZWARTEK – 25.04.2024 r.

7:00 – † DANUTA PUWAŁOWSKA – INT. OD SĄSIADÓW

18:00 – 1. O BOŻE BŁOG. DLA KS. MARKA Z OK. IMIENIN;
2. † BENEDYKT MAŚLIŃSKI – GR. 25


PIĄTEK – 26.04.2024r.

7:00 – † BENEDYKT MAŚLIŃSKI – GR. 26

18:00 – 1. † DAMIAN GRYCKO;
2. † ZBIGNIEW KOLASA, ZM. Z RODZINY KOLASÓW, LUDWIKA, KATARZYNA I JAN, BOGUSŁAW KIEŁCZEWSKI I KAZIMIERZ SOKOŁOWSKI


SOBOTA – 27.04.2024r.

7:00 – † BENEDYKT MAŚLIŃSKI – GR. 27

18:00 – W INT. JOLANTY Z OK. UR; ORAZ W 35 R. ZAW. SAKR. MAŁŻ. JOLANTY I MIROSŁAWA JAKO DZIĘK. ZA WSZELKIE DARY, KTÓRYMI PAN BÓG OBDARZYŁ MAŁŻ. I ICH TROJE DZIECI ORAZ Z PROŚBĄ O OPIEKĘ NAD CAŁĄ RODZINĄ PRZEZ KOLEJNE LATA MAŁŻ.


V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 28.04.2024 r.

8:30 – JADWIGA I STANISŁAW ŻEJMODZIN ORAZ ZM. Z RODZIN FALCO, ZIĘTEK, OLIK I ŻEJMODZIN │ JP II – † BARTOSZ, PAWEŁ LEŚNIK

10:00 – † TADEUSZ – 20 R. ŚM. I ZM. Z RODZINY

11:30 – † JOLANTA SAMUJŁŁO I ZM. Z RODZINY

12:00 – O BOŻE BŁOG. DLA DZIECI PRZYJMUJĄCYCH SAKR. CHRZTU ŚW.

13:00 – DZIĘKCZYNNA ORAZ Z PROŚBĄ O DALSZĄ BOŻĄ OPIEKĘ DLA STANISŁAWA W 4 R. UR; KATARZYNY W 37 R. UR. I ŁUKASZA W 39 R. UR.

18:00 – † BENEDYKT MAŚLIŃSKI – GR. 28

19:30 – † GENOWEFA RUTKOWSKA – GR. 1

Zobacz:

OGŁOSZENIA PARAFIALNE