Transmisja video z: kościoła pw. św. Antoniego z Padwy [z dźwiękiem] | kościoła pw. św. Jana Pawła II
Zapraszamy do obejrzenia relacji z poświęcenia naszego nowego Kościoła w programie katolickim „Arka”. LINK
Zapraszamy do zaobserwowania naszego FB parafialnego: LINK
XIII NIEDZIELA ROKU – 28.06.2026 r.
- LITURGIA NIEDZIELNA: przez okres wakacji Msze św. sprawujemy: w kościele parafialnym pw. św. Antoniego – 8.30, a w kościele pw. św. Jana Pawła II, o godz. 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 19.00. Nabożeństwo do NSPJ dzisiaj o godz. 18.30.
- LITURGIA TYGODNIA: Msze św. sprawujemy o godz. 7:00 w kościele pw. św. Antoniego i o godz. 18:00 w kościele pw. Św. Jana Pawła II.
- W tym tygodniu obchodzimy:
* w poniedziałek, 29 czerwca, uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła
* w środę, 3 lipca, święto Św. Tomasza Apostoła.
- W TYM TYGODNIU PRZYPADA, PIERWSZY CZWARTEK, PIERWSZY PIĄTEK I PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA. Okazja do spowiedzi świętej w piątek od 6:30 do 7:00, od godz. 17:30 do 18:30, a także podczas adoracji od godz. 20:30 do 20:55, zakończonej Apelem Jasnogórskim o 21.00. Msza św. i różaniec wynagradzający NSNMP w sobotę o godz. 7.00.
- ZMIANA TAJEMNIC ŻYWEGO RÓŻAŃCA dla dorosłych, w przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 19.00 w kościele pw. Św. Jana Pawła II.
- BIURO PARAFIALNE w czasie wakacji czynne we wtorek od 16.00 do 17.00 i w sobotę od 11.00 do 12.00.
- ZAPRASZAMY NA AUTOKAROWĄ PIELGRZYMKĘ DO CZĘSTOCHOWY w dniach 22-26.09.2026 r. (ARCHIDIECEZJALNA PIELGRZYMKA). Trasa obejmuje: Gniezno, Włocławek, Warszawę, Zuzelę i Częstochowę. Koszt 1650 zł. Plan pielgrzymki znajduje się w gablocie ogłoszeniowej i na stronie internetowej parafii. Zapisy i informacje u ks. Karola. PROGRAM.
- OGŁOSZENIA BUDOWLANE: trwają prace przygotowawcze terenu związane z budową Centrum Totus Tuus. Dziękujemy wszystkim dzięki którym możemy realizować to dzieło.
- SOLENIZANTOM I JUBILATOM nowego tygodnia życzymy wszelkiego Bożego błogosławieństwa. Za życzliwość, modlitwę, ofiary duchowe i materialne przekazywane na cele parafialne—szczególnie na prace wykończeniowe i wyposażenie naszej nowej świątyni, osobom służącym na rzecz ubogich i uchodźcom, wyrażamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.
- UDAJĄCYM SIĘ NA WAKACYJNY ODPOCZYNEK życzymy wielu łask Bożych zarówno tych zewnętrznych jak i duchowych. Piękno stworzonego świata, piękno architektury sakralnej miejsc, które odwiedzimy, niech nam wszystkim pomoże jeszcze bardziej zbliżyć się do Pana Boga.
W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Stanisława Samborskiego, którego polecamy naszej pamięci w modlitwie.
DUSZPASTERZE

Ks. Wiesław Kruczyński
proboszcz

Ks. Marek Jaworski
pomoc duszpasterska

Ks. Karol Dąbrowski
wikariusz