XXVII NIEDZIELA ROKU – 02.10.2016 r.

 1. LITURGIA NIEDZIELNA: Msze św. sprawujemy o godz. 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 16:00, 18:00 i 19:30. Po Mszy św. o godz. 16.00 nastąpi poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. Nabożeństwo różańcowe w niedzielę -godz. 17:30. Zmiana tajemnic Żywego Różańca – dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00. Ofiary dziś składane na tacę są przeznaczone na budowę naszej nowej świątyni.
 2. PAŹDZIERNIK – MIESIĄCEM MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ. Zachęcamy wszystkich w dni powszednie tygodnia, do udziału w codziennej Mszy św. o godz. 18:00 połączonej z nabożeństwem różańcowym o 18:30. Dzieci mają osobno różaniec w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki października o godz. 17:00 a w piątki, soboty i niedziele października wspólnie z dorosłymi. Młodzież, od gimnazjalistów poczynając, zapraszamy na różaniec w piątki o godz. 19:30 a w pozostałe dni z dorosłymi bądź z dziećmi. W niedziele październikowe różaniec o godz. 17:30. Parafian, którym trudniej jest dotrzeć do naszej świątyni, prosimy o wspólne odmawianie różańca w domach.
 3. SPOTKANIA DLA KANDYDATÓW DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA Z KLAS GIMNAZJALNYCH: klasy I w poniedziałek; klasy II we wtorek, a klasy III środę o godz. 18.00 w kościele.
 4. W TYGODNIU MSZE ŚW. SPRAWUJEMY: 7:00 i 18:00. Spowiedź od 6:30 do 7:00 i od godz. 17:30 do 18:00. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca z Godziną Świętą o 18:00, pierwszy piątek miesiąca z adoracją Najświętszego Sakramentu od Mszy św. o godz. 18:00 do Mszy św. o godz. 22:00 i pierwsza sobota miesiąca z Nabożeństwem do Niepokalanego Serca Maryi o godz. 18:00. Spowiedź w piątek od 6:30 do 7:00 i od godz. 17:00 do 18:30 oraz od godz. 20:00 do 21:00. W piątek odwiedzamy naszych chorych od godz. 9:00.
 5. CHŁOPCÓW, KTÓRZY PRAGNĄ ZOSTAĆ MINISTRANTAMI zapraszamy na spotkania w soboty o godz. 9:30 do kościoła.
 6. W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM: 5 X – św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy (błogosławieństwo relikwiami); 07 X – wspominamy NMP Różańcową ; 09 X – błog. Wincentego Kadłubka, biskupa.
 7. PRAGNIEMY PRZYGOTOWAĆ TEGOROCZNE JASEŁKA Z DZIEĆMI NASZEJ PARAFII. Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 5 lat do 10 lat na pierwsze spotkanie 8.10., w sobotę o godz. 11.00 do naszej świetlicy. Przygotowanie będzie prowadził Pan Henryk Gęsikowski, wieloletni aktor, scenarzysta i reżyser.
 8. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ BĘDZIEMY OBCHODZIĆ XVI DZIEŃ PAPIESKI: „BĄDŹCIE ŚWIADKAMI MIŁOSIERDZIA”. Tego dnia zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na stypendia dla utalentowanej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin, a po Mszy św. godz. 19.30 zapraszamy na wieczornicę papieską przygotowaną przez naszą młodzież.
 9. SPOTKANIA PRZEDMAŁŻEŃSKIE w naszej parafii rozpoczną się 17 X (poniedziałek), o godz. 19:30 w świetlicy.
 10. OGŁOSZENIA BUDOWLANE: Wykonano filary okienne. Relację zdjęciową z wydarzeń minionego tygodnia można oglądać na stronie internetowej parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy w różny sposób włączają się w to dzieło. Ofiary na ten cel można składać bezpośrednio na konto budowy kościoła lub parafialne, do przygotowanych kopert wyłożonych na stoliku z gazetami lub na tacę zbieraną na ten cel w pierwszą niedzielę miesiąca.
 11. SOLENIZANTOM I JUBILATOM nowego tygodnia życzymy wszelkiego Bożego błogosławieństwa. Za dobroć, modlitwę, ofiary duchowe i materialne przekazywane na cele parafialne— szczególnie na budowę nowej świątyni, wyrażamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.

ZOBACZ: INTENCJE MSZALNE

DUSZPASTERZE

Wiesław-Kruczyński-PROBOSZCZ-mini_11

Ks. Wiesław Kruczyński 

proboszcz

 


Ks. Marek Jaworski

Ks. Marek Jaworski 

pomoc duszpasterska


Ks. Paweł Kasprzyk

Ks. Paweł Kasprzyk 

wikariusz


Ks. Tomasz Mamełka

Ks. Tomasz Mamełka 

wikariusz